Язык  Ukrainian Russian

Гарантийные обязательства

1. Гарантія поширюється:

1.1. Гарантія поширюється на недоліки, наявні у товару на момент купівлі (про які споживач не знав), а також на ті, що виявлені в процесі експлуатації протягом гарантійного терміну. Замовник має право на безкоштовний ремонт або заміну товару у випадку визнання рекламації.
1.2. В процесі експлуатації Замовник зобов’язаний беззастережно дотримуватись рекомендацій Інструкції з експлуатації, усних рекомендацій Виконавця, а також загальновідомих принципів використання товарів.
1.3. Замовник повинен контролювати технічний стан товару, а також стан необхідних витратних матеріалів, що використовуються при його експлуатації.
1.4. У разі гарантійного випадку поштове чи кур’єрське пересилання товару, з урахуванням страхування під час пересилання, здійснюється за кошти Замовника.
1.5. Товар, що передається Виконавцю, повинен бути відчищеним від бруду та мати повну комплектацію. Якщо які-небудь комплектуючі товару відсутні, Виконавець має право відмовити в прийомці товару в ремонт.
 

2. Гарантія не поширюється на наступні випадки:

2.1. Підтвердження самостійних конструкційних змін, регулювань та налаштувань, не викладених у інструкції з експлуатації наданих разом с товаром;
2.2. Підтвердження виконання ремонтів не уповноваженими на те особами;
2.3. Пошкодження, що виникли внаслідок неналежної експлуатації (невідповідної до інструкції з експлуатації виробу);
2.4. Пошкодження, що виникли внаслідок неправильного складання, догляду чи самостійної переробки товару споживачем;
2.5. Пошкодження, що виникли внаслідок недбалої експлуатації (падіння, зовнішні механічні пошкодження, дія зовнішнього полум’я, потрапляння сторонніх рідин, предметів, комах чи тварин і т.п. всередину товару, а також стихійного лиха (пожежа, повінь, блискавка та інше);
2.6. Гарантійні умови дають право споживачеві на пред’явлення претензій щодо компенсації збитків та втрат, пов’язаних з неможливістю експлуатації товару згідно чинного законодавства України.